Organizator:

Relacje z targów

Dobry początek mieszkaniowej wiosny Nowego Adresu

Za nami najlepszy z możliwych początek mieszkaniowej wiosny- dwie niezwykle udane edycje Targów Mieszkań i Domów (12-13 marca w Poznaniu i 26-27 marca w Gdańsku).
Nie sprawdziły się czarne scenariusze niektórych uczestników rynku i obydwie imprezy zostały licznie odwiedzone przez potencjalnych nabywców mieszkań i domów. O sukcesie tych dwóch edycji najlepiej świadczą pochlebne opinie biorących w nich udział firm i zwiedzających.

- Po latach pandemicznych obostrzeń, a obecnie także w obliczu konfliktu w Ukrainie, szczególnie ważna wydała się nam możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmów, zarówno z przedstawicielami deweloperów, jak i ekspertami rynku nieruchomości. Jak widać po frekwencji aspekt ten docenili także goście naszych imprez zarówno w Poznaniu jak i w Gdyńsku tłumie odwiedzając nasze eventy. Ważny jest także wymiar stricte ludzki takich relacji – uścisk dłoni, uśmiech, poświęcenie uwagi „tu i teraz” - tego nie zastąpią nawet najbardziej wyrafinowane nowinki techniczne w zakresie zdalnej komunikacji – podsumowuje Bartosz Zeidler, prezes Nowego Adresu SA.

Nie spoczywamy na laurach, w naszym kalendarzu zostały jeszcze 3 edycje mieszkaniowych eventów, na które serdecznie zapraszamy.

Już pod koniec kwietnia widzimy się na pierwszej od 2 lat warszawskiej edycji Targów Mieszkań i Domów (23-24 kwietnia, EXPO XXI). A zapowiada się ona wyjątkowo interesująco- poza stoiskami stałych bywalców targów, deweloperów, firm budowlanych, banków i doradców swój udział zapowiedziało Miasto st. Warszawa. Warszawa bez wątpienia jest miastem, które przyciąga swoim potencjałem. Potencjał ten nie tylko obejmuje największy rynek pracy, lecz również miejsce idealne do życia. Analizując potrzeby mieszkańców Warszawa ma ambicje i narzędzia by stała się stolicą wygody, zieleni oraz wolnego czasu. Na swoim stoisku Warszawa pokaże ofertę przygotowaną przez: Biuro Rozwoju Gospodarczego, Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego, Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa, Metro Warszawskie sp. z o.o. i Zarząd Transportu Miejskiego.

Kolejne edycje Targów odbędą się w terminach 7-8 maja na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu, oraz 21-22 maja w Expo Kraków w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszany do kontaktu.

Targi Mieszkań i Domów w obiektywie

Zobacz fotorelacje