Organizator:

Wystartowała wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

Podziel się

Wystartowała wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.

Punktualnie o 10:00 rozpoczęły się tegoroczne wiosenne Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu.

Targi Mieszkań i Domów organizowane są dla tych wszystkich, którzy poszukują nieruchomości, zarówno na potrzeby własne, jak i inwestycyjnie.

Targi stanowią doskonałą alternatywę dla poszukiwań prowadzonych w internecie, czy też odwiedzania wielu biur nieruchomości. Proces poszukiwania mieszkania bywa długi i może okazać się nie lada wyzwaniem.

Na Targach Mieszkań i Domów w jednym miejscu skupiamy lokalnych deweloperów, firmy budowlane, przedstawicieli polskich i zagranicznych pośredników nieruchomości, architektów, firmy z branży wykończeniowej, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych. Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z zakresu sprzedaży, finansowania i projektowania wnętrz.

W specjalnych strefach prelekcji można dowiedzieć się m. in. jak bezpiecznie kupić lub sprzedać mieszkanie, jak obliczyć swoją zdolność kredytową, gdzie szukać najkorzystniejszych ofert kredytów hipotecznych, a nawet jak zaaranżować nowe mieszkanie. Podczas kilku godzin spędzonych na TMiD, można zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat procesu zakupu oraz szczegółowo poznać oferty deweloperów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych wystawców i udziału w wydarzeniach towarzyszących.

Czekamy na Was jeszcze jutro w MTP od 10:00 do 16:00.

Zapraszamy i zachęcamy do śledzenia wydarzenia na portalu Facebook.